Hayata renk katmak istiyoruz.

Festi Event organizasyonları hayatın renklerini, doğallığını neşe ve coşkuyla birleştiren bir anlayışla organize eder.

Festi Event geleneksel Ramazan organizasyonu Festi Ramazan pandemi nedeniyle bu yıl açık havada gerçekleştirilemeyecektir. Festi Event bu çoşkudan mahrum kalmamanız için dev bir hizmeti hayata geçiriyor. Birebir aynı ölçülerde ramazan çoşkusunu virtual (online,sanal) ortamda yaşamanıza olanak sunuyor.

İşletmelerle buluşma, ramazan özel etkinlikleri, hediyeler ve sürprizlerle Ramazan çoşkusunu sanal ortama taşıyoruz. İşletme kayıtları halen devam etmekte olan Festi Ramazan Virtual Fair uygulamasını telefon ve bilgisayarınızda oyun oynar gibi kullana bilirsiniz. İşletme ve ziyaretçiler için benzersiz uygulamada yerinizi alın Ramazan çoşkusundan uzak kalmayın.

Next

ZİYARETÇİLER İÇİN FUAR ALANINA GİRİŞ

Vİrtual (sanal) fuar alanina nasil gİrİş sağlanir?

Ziyaretçiler için Festi Virtual Fuar alanına ulaşmak oldukça kolay, Telefon, Tablet, Bilgisayar üzerinden uygulama, web arayüzü ile oyun oynar gibi fuar alanında keyifle gezinti yapabilirsiniz. Kullanımı basit eğlenceli bir ortam oluşturduk. Ziyaretçiler oluşturulan sanal çadırları ziyaret ederek ürün ve hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

Next

EĞLENCE VE FAALİYETLER

Satıcılar ile görüntülü, sesli ve yazılı iletişime geçebilir, ve online sipariş yapabilirsiniz.

Canli konuklarla Sohbetler.. / çocuklar için hacivat karagöz gelistirici ögretici etkinlikler.. / Yetiskinlere ramazana özel eğlenceler sahne programlari. / Cami icinde mukabele , / Ilahiler.. / Hergün cekilis . / Canli yayin / Canli baglantili görüsme imkani / pesin veya taxitli satis imkani.. / Stand icinde 6 alanda reklam imkani.. / Stand icinde tanitim video oynatma imkani.. / Kendi web sitesi üzerinden satis imkani. / Web Sitesi olmayana hazir web sitesi / Alan icinde reklam alanlari. / Alan icinde radyo üzerinden canli baglanti ,iftar yakti ezan ... / Firmalar ürün ve hizmet satacak..

Next

HIZLI GİRİŞ VE HIZLI İÇERİK DÜZENLE

Sistem kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hızlı bir şekilde kendi alanınızı düzenleyin.

Hızlı bir şekilde kendi alanınızı düzenleyin. Size ait olan çadırınızı veya reklam alanlarınızı kendi isteğinize göre düzenleyebilir, ürünlerinizi tanıtım ve satış yapabilirsiniz. Müşterilerle bire bir görüntülü, sesli ve yazılı olarak görüşebilir, Toplu konferanslar yapabilir, ve indirimli olan ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz.

Next

İŞLETMELER İÇİN FUAR ALANINA GİRİŞ VE ÇADIR KİRALAMA

Görüntülü, sesli ve yazılı iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Virtual Fuar alanında işletmeler için oluşturulan sanal çadırları kiralamak için organizasyon yöneticisi Festi Event’e aşağıdaki Link aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Organizasyon planlayıcıları sizi arayarak web üzerinden sanal çadırınızı nasıl yönetebileceğiniz hususunda size kısa bir eğitim vermektedir. Kiraladığınız çadırı yönetmek oldukça kolaydır. Çadırlarınızın reklam alanları ile kurumsal imajınızı en iyi şekilde yansıtırsınız. Çadır yönetim panelinde ziyaretçilerinize sunmak istediğiniz bilgileri yayınlayabilirsiniz.

Next

FESTİ EVENT NE YAPAR?

Yıllar boyunca, büyük bir coşkuyu beraber paylaştık. Yine beraberiz ve paylaşacağız..

FESTİVAL PROGRAMLARI

Festi Event bir çok farklı kültürü kapsayan festival, şenlik organizasyonları düzenler.

YAZILIM İHTİYACINA ÇÖZÜM

Firmaların yazarkasa, muhasebe sistemleri ve yazılım gibi ihtiyaçlarında hızlı çözüm sunar.

ORGANIZASYON

Tüm Fuar Malzemeleri tedarik ve kiralama hizmeti sunar.

ALIŞVERİŞ PLATFORMU

E-ticaret markalarımızla işletmeler için pazaryerleri oluşturur ticaret imkanı sağlarız.

RESMİ BAYRAMLAR

Avrupa'da kurum veya özel şirketler için resmi bayram ve etkinlikleri organize eder.

ALTYAPI HİZMETİ

Markası ile fuar yapmak isteyen şirketlere grafik tasarım, yazılım gibi online altyapı hizmeti sunar.